BIEDRONKOWE WARSZTATY WIELKANOCNE Z RODZICAMI

W ramach Innowacji Pedagogicznej ,,Słoiczek dobrych uczynków" Biedroneczki zaprosiły na Warsztaty Wilkanocne ?swoich Rodziców. Wychowawca oraz pedagog szkolny wyjaśnili rodzicom zasady innowacji, oraz poprosili o współpracę, ponieważ to oni stanowią ,,podporę" działań. Biedroneczki pięknie zaśpiewali i zatańczyli oraz z rodzicami wykonali stroiki wielkanocne. Wszyscy zebrani z wielkim zaangażowaniem, zapałem i weną twórczą wykonali cuda ze styropianowych krążków. Współpraca z rodzicami to bardzo ważny element innowacji oraz działalności przedszkola. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i wspólnie spędzonych czas ???.

Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2023-04-04 20:56:01
Data edycji: 2023-04-04 21:00:42