Bezpieczni Pierwszoklasiści

Uczniowie klas pierwszych aktywnie włączyli się w Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa, który trwał w dniach 11 – 19 maja. Przedsięwzięcie to idealnie wpisało się w projekt Akademia Bezpiecznego Puchatka, który obie klasy realizowały od początku roku szkolnego. Podczas tego tygodnia dzieci wzięły udział w zajęciach edukacyjnych, na których poruszano zagadnienia związane z bezpieczeństwem w życiu codziennym. Przeprowadzono pogadanki na temat bezpieczeństwa podczas spacerów, w drodze do szkoły, na placu zabaw, podczas uprawiania sportów. Poprzez gry i ćwiczenia przypominano i utrwalano bezpieczne zachowania, numery alarmowe oraz znajomość znaków drogowych. Dzieci wykonały również w grupach plakaty promujące bezpieczeństwo na drodze, w domu, w szkole i w internecie. Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze warto o nim mówić i wykorzystywać okazje, by tę wiedzę utrwalać.

Data dodania: 2023-05-20 20:44:06
Data edycji: 2023-05-20 20:46:44