Bezpieczne ferie

Dnia 12.01 z wizytą do naszej świetlicy szkolnej przybył Pan policjant, który przeprowadził z dziećmi obszerne zajęcia o tematyce ,,Bezpieczne ferie". Przybliżył wszelkiego rodzaju zagrożenia jakie możemy napotkać podczas zabawy, czy też wyjazdu. Dzieci dowiedziały się jak radzić sobie w sytuacjach niebezpiecznych, a także przypominały sobie podstawowe numery alarmowe. Poza zajęciami tematycznymi dzieci mogły dowiedzieć się na czym polega praca w policji oraz miały możliwość założenia profesjonalnych kajdanek. Świetliki na tych zajęciach wykazały się aktywnością, kreatywnością, zaangażowaniem oraz uważnym słuchaniem. Na koniec spotkania dzieci podziękowały za spotkanie i przekazanie im cennych informacji; w ramach tego świetliki wręczyły Panu upominek w postaci kwiatków z bibuły. To były zajęcia na 6+!

Data dodania: 2024-01-15 09:42:38
Data edycji: 2024-01-15 09:44:23