''Bezpieczeństwo w sieci'' z panią policjantką

9 lutego 2024 r. uczniowie klasy 3b uczestniczyli w spotkaniu z policjantką Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Tematem spotkania było "Bezpieczeństwo w sieci". Policjantka przypomniała podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Opowiedziała o zagrożeniach czyhających w sieci oraz  o tym, jak się przed nimi bronić. Zwróciła również uwagę na niebezpieczne gry, jakie można znaleźć w Internecie. Prowadząca radziła, jak postąpić będąc świadkiem takiej formy przemocy oraz gdzie szukać pomocy, gdy staniemy się ofiarą agresji w sieci. Mamy nadzieję, że dzięki spotkaniu i wielu innym działaniom podejmowanym przez naszą szkołę w tym temacie uczniowie będą odpowiedzialnie korzystać z Internetu, co pozwoli uniknąć wielu niebezpieczeństw i ustrzec się wielu błędów.

Data dodania: 2024-02-23 09:21:49
Data edycji: 2024-02-23 09:36:43