Bal „Morskie przygody” w klasie 1b

W środę 2 czerwca, kontynuując świętowanie Dnia Dziecka, w klasie 1b odbył się bal pt. „Morskie przygody”. Bal zaplanowany był na karnawał, ale pandemia pokrzyżowała plany i niestety nie mógł się odbyć w tym czasie. Zgodnie jednak z powiedzeniem, że „co się odwlecze, to nie uciecze” klasa 1b bawiła się na balu obchodząc w ten sposób Dzień Dziecka. Był to bal tematyczny „Morskie przygody”.

W tym dniu nie zabrakło w szkole piratów, syrenek, kapitanów statku, żabki, majtków i marynarzy. Nawet panie były piratkami. Sala lekcyjna zmieniła się nie do poznania. Nie zabrakło rybackiej sieci, kół ratunkowych, kotwic, błękitnych balonów i innych pięknych, marynistycznych dekoracji. Chyba wszyscy czuli w powietrzu zapach morza i jeszcze bardzie zatęsknili za wakacjami. Zabawy było co niemiara - tańce, karaoke, kalambury, autorska fotobudka, a na koniec pyszna pizza. Tego dnia zarówno uczniowie klasy 1b jak i panie opuścili mury szkoły z uśmiechem na twarzach i wszyscy w dobrych nastrojach rozpoczęli długi weekend.

Data dodania: 2021-06-08 09:07:46
Data edycji: 2021-06-08 09:14:29