Andrzejki w klasach 1-3

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.’’ I tak właśnie było też w naszej szkole. Zabawa andrzejkowa dla uczniów klas 1-3 przebiegała w atmosferze wróżb i magii na pięknie udekorowanym szkolnym korytarzu. Symbole wiedzy magicznej, świece, balony, lampiony i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii. Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci, uczniom za zaangażowanie w przygotowanie dekoracji i stroju. Wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal.

Data dodania: 2023-12-01 08:34:21
Data edycji: 2023-12-01 08:37:50