Akademia Bezpiecznego Puchatka

W roku szkolnym2022/2023 uczniowie klas pierwszych realizują ogólnopolski program edukacyjny Akademia Bezpiecznego Puchatka. Udało się zrealizować dwa spośród czterech obszarów programu: Bezpieczeństwo w szkole i na wycieczce oraz Bezpieczeństwo na drodze. Uczniowie przypominali sobie zasady bezpiecznego zachowania się w szkole, na wycieczce, poznawali bezpieczne zabawy podczas odpoczynku letniego i zimowego, utrwalali numery telefonów alarmowych. W drugim module uczyliśmy się z czego składa się droga, jakie są zasady bezpiecznego zachowania się na drodze, w jaki sposób prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak bezpiecznie poruszać się na deskorolce, hulajnodze i rowerze. Poznaliśmy różne rodzaje znaków drogowych. Do każdego modułu uczniowie wykonali prace plastyczne.

Data dodania: 2023-03-11 09:11:40
Data edycji: 2023-03-11 09:32:46