20. Memoriał Szachowy im. św. Stanisława Kostki

Jak co roku pielgrzymkę do Rostkowa, upamiętniającą św. Stanisława Kostkę, poprzedził, po rocznej przerwie, jubileuszowy 20. memoriał szachowy. W turnieju rozegranym 17 września wzięło udział pięciu uczniów naszej szkoły. Warto dodać, że byli oni jedynymi reprezentantami Mławy. Jubileuszowa edycja memoriału przebiegła w miłej, chwilami bardzo wesołej, atmosferze. Nad przebiegiem rozgrywek czuwali ks. Wojciech Paradowski i Paweł Flak, pełniący funkcję sędziego. Najlepszy wynik z naszej szkoły osiągnęli Michał Żurawiński (4 miejsce) i Bartosz Załęski (5 miejsce). Ponadto aż czterem uczniom udało się osiągnąć piątą kategorię szachową. Wszystkim naszym szachistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2021-09-21 17:08:55
Data edycji: 2021-09-21 17:15:23