Witamy

Wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019

 

Wyniki w nauce w r. szk. 2018/2019

Klasa IV

SP

Liczba uczniów

Średnia ocena klasy

Miejsce klasy w ciągu

Miejsce klasy w szkole*

Klasa II

GIM

Liczba uczniów

Średnia ocena klasy

Miejsce klasy w ciągu

Miejsce klasy w szkole*

Klasa III

GIM

Liczba uczniów

Średnia ocena klasy

Miejsce klasy w ciągu

Miejsce klasy w szkole*

IV a

20

4,95

1

2

V a

23

4,95

1

1

III a

25

4,49

3

6

IV b

19

4,68

2

4

V b

22

4,43

2

7

III b

25

3,45

5

9

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

III c

25

4,93

1

3

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

III d

26

4,50

2

5

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

III e

15

3,29

6

10

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

III f

16

3,85

4

8

RAZEM

39

4,82

---

I

RAZEM

45

4,70

---

II

RAZEM

132

4,17

---

III

ŚREDNIA OCENA SZKOŁY 4,38

* W przypadku uzyskania takiej samej średniej oceny, o pozycji klasy w zestawieniu decyduje otrzymana przez uczniów liczba ocen celujących oraz niedostatecznych.

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2018/2019

Uczniowie z najwyższą średnią

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

średnia

Nazwisko i imię ucznia

klasa

 

średnia

Nazwisko i imię ucznia

klasa

5,81

Grzegorczyk Olga

3c GIM

 

5,25

Majerski Karol

5a SP

5,81

Lubiejewska Aleksandra

3c GIM

 

5,25

Karsznia Kamil

5b SP

5,75

Zalewska Julia

5a SP

 

5,25

Dębek Kacper

3a GIM

5,63

Karsznia Patrycja

3a GIM

 

5,25

Kaczmarczyk Weronika

3c GIM

5,63

Olszewska Wiktoria

3c GIM

 

5,19

Pakuszewska Aleksandra

3a GIM

5,58

Olczak Jan

5a SP

 

5,19

Sikora Roksana

3a GIM

5,50

Gorczyca Klaudia

3a GIM

 

5,19

Sutak Zuzanna

3a GIM

5,50

Kubich Karolina

3c GIM

 

5,19

Chmielewska Zuzanna

3d GIM

5,50

Kuskowska Zuzanna

3c GIM

 

5,18

Jankowska Alicja

4a SP

5,50

Marlęga Oskar

3c GIM

 

5,18

Sowa Oliwia

4a SP

5,45

Jeziorski Szymon

4a SP

 

5,18

Marszałek Karina

4b SP

5,45

Rychlińska Julia

4a SP

 

5,18

Wójcik Zuzanna

4b SP

5,45

Węgrzecka Wiktoria

4a SP

 

5,17

Lubiejewski Mateusz

5a SP

5,45

Bartkowska Julia

4b SP

 

5,17

Szczeciński Maciej

5a SP

5,44

Burakowska Zuzanna

3c GIM

 

5,13

Bergolc Filip

3c GIM

5,42

Paszkowska Katarzyna

5a SP

 

5,13

Prusik Norbert

3c GIM

5,42

Krupa Amelia

5b SP

 

5,13

Szerszyński Patryk

3d GIM

5,36

Gorzechowska Wiktoria

4a SP

 

5,08

Załęski Bartosz

5a SP

5,36

Szczecińska Weronika

4a SP

 

5,06

Michalska Zuzanna

3a GIM

5,36

Sobotka Natalia

4b SP

 

5,06

Dudalska Iza

3b GIM

5,33

Bużycki Marcel

5a SP

 

5,06

Tadrzyńska Anna

3c GIM

5,33

Gromadzki Oliwier

5a SP

 

5,06

Kocęba Weronika

3f GIM

5,33

Owsianka Olaf

5a SP

 

5,0

Bojarski Bartłomiej

4a SP

5,33

Kosek Faustyna

5b SP

 

5,0

Kacprzak Jan

4a SP

5,31

Rybka Julia

3a GIM

 

5,0

Płuciennik Piotr

4a SP

5,31

Brzezicka Martyna

3c GIM

 

5,0

Grabowska Martyna

4b SP

5,31

Jędrzejewska Alicja

3c GIM

 

5,0

Kucman Bartosz

4b SP

5,31

Nyga Dominika

3d GIM

 

5,0

Bartnicka Martyna

5a SP

5,31

Wojtkowska Paulina

3d GIM

 

5,0

Marlęga Dominik

3c GIM

5,27

Kowalkowski Jan

4a SP

 

 

 

 

5,27

Tomkielska Michalina

4a SP

 

 

 

 

5,27

Gabryjelski Łukasz

4b SP

 

 

Razem: 62 uczniów

 

5,27

Wydra Roksana

3d GIM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl. IV SP – 19, kl. V SP – 14, kl. III – 29

 

klasa 3c GIM – 14 uczniów; klasa 4a SP – 12 uczniów; klasa 5a SP – 11 uczniów;

klasa 3a GIM – 8 uczniów; klasa 4b SP – 7 uczniów;

klasa 3d GIM – 5 uczniów; klasa 5b SP – 3 uczniów;

klasa 3b GIM – 1 uczeń; klasa 3f GIM – 1 uczeń.

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Nazwa konkursu/zawodów

Liczba

uczest.

Zasięg
(miejski, powiatowy, krajowy)

Miejsce*

1.

Ogólnopolski Konkurs Olimpus

59

krajowy

3 laureatów

2.

Inwestycja w region – inwestycja w młodzież. Konkurs stypendialny Cedrobu.

3

wojewódzki

laureat

3.

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
 w Lekkoatletyce

23

wojewódzki

2 miejsce chłopców w klasyfikacji drużynowej;

indywidualnie:1 złoty medal, 1 srebrny,

1 brązowy

4.

Przedmiotowy Konkurs z języka angielskiego organizowany przez MKO w Warszawie

3

wojewódzki

finalista

5.

Konkurs Plastyczny „Orzeł Biały – nasza duma”

30

wojewódzki

laureat

6.

Konkurs plastyczny „Życie w innej galaktyce”

26

wojewódzki

wyróżnienie

7.

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

w biegach przełajowych

4

wojewódzki

4 finalistów

8.

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

w sztafetowych biegach przełajowych

12

wojewódzki

11 miejsce chłopców

9.

 

Mistrzostwa rejonu  ciechanowskiego

 w lekkoatletyce

28

rejon

drużynowo:

1 miejsce chłopców,

1 miejsce dziewcząt;

indywidualnie: 7 złotych medali,  6 srebrnych,   6 brązowych

10.

Mistrzostwa rejonu ciechanowskiego

w sztafetowych biegach przełajowych

12

rejon

 

2 miejsce chłopców

 

11.

Mistrzostwa rejonu  ciechanowskiego w biegach przełajowych

12

rejon

1 złoty medal

12.

Mistrzostwa rejonu  ciechanowskiego w halowej piłce nożnej chłopców

10

rejon

1 miejsce

13.

Mistrzostwa rejonu  ciechanowskiego w piłce ręcznej chłopców

12

rejon

4 miejsce

14.

Mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych

34

powiatowy

4 miejsce

1 złoty medal,  1 srebrny, dwa brązowe

15.

Mistrzostwa rejonu w halowej piłce nożnej chłopców

10

powiatowy

1 miejsce

16.

Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców

11

powiatowy

1 miejsce

17.

Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

10

powiatowy

2 miejsce

18.

Szlakiem polskich parków narodowych

21

powiatowy

4 pierwsze miejsca, 2 miejsce, 3 miejsce

19.

Powiatowy Konkurs „Młody Matematyk”

33

powiatowy

2 laureatów,

1 wyróżnienie

20.

Mistrzostwa powiatu w lekkoatletyce

41

powiatowy

drużynowo:

2 miejsce dziewczęta, 1 miejsce chłopcy;

indywidualnie: 14 złotych medali, 7 srebrnych, 9 brązowych

 

21.

Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

12

powiatowy

2 miejsce

22.

Bieg Niepodległości

14

powiatowy

 

1 miejsce

 

23.

Powiatowy konkurs  plastyczno - literacki

     7

powiatowy

wyróżnienie

24.

Powiatowy konkurs piosenki obcojęzycznej

3

powiatowy

wyróżnienie

25.

 

Turniej św. Stanisława Kostki w piłkę nożną

12

miejski

1 miejsce

26.

Miejska Liga Lekkoatletyczna

99

miejski

indywidualnie:  39 medali, 1 miejsce drużynowo,                

2 uczniów wyróżnionych nagrodami za najlepsze wyniki

27.

Liga Pływacka

15

 

drużynowo: 3 miejsce

indywidualnie: 1złoty medal, 1 srebrny i 3 brązowe

28.

Mikołajkowe Zawody Pływackie

5

 

3 srebrne i 3 brązowe medale

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl