Witamy

Szkoła do hymnu
Uczymy się przez zabawę
Zdobywamy wyróżnienia

Ozdoby świąteczne na papierze

Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna” skierowany  był do uczniów klas I-II uczęszczających do świetlicy szkolnej. Najważniejszym celami okazało się  przybliżenie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie umiejętności  i kreatywności plastycznej uczniów.

Zadaniem uczestników było zaprezentowanie ozdoby świątecznej, która wyróżniłaby się swoją oryginalnością. Jury oceniało walory artystyczne, zgodność z tematem, estetykę wykonania oraz swobodne posługiwanie się wybranymi technikami.

Pierwsze miejsce przypadło Amelii Dziembowskiej z klasy 1a. Na drugim uplasowała się Oliwia Rachuba z klasy 2a, a na trzecim Paulina Wtulich z klasy 1a.

Serdecznie gratulujemy !!!

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl