Witamy

Szkoła do hymnu
Uczymy się przez zabawę
Zdobywamy wyróżnienia

Bóg się rodzi w naszych sercach. Jasełka w SP nr 2

Przedświąteczny czas oczekiwania na narodziny Dzieciątka to okazja do refleksji i zadumy. W świąteczny nastrój w piątek 21 grudnia wprowadziły nas dzieci z klas I a i I b, które pod kierunkiem p. Agnieszki Śmiegel, p. Lidii Gromadzkiej oraz p. Sławomira Jurczyńskiego  prezentowały kolędy oraz scenki z historii narodzin Jezusa

Natomiast walkę dobra ze złem, rolę wiary i Boga w życiu młodego człowieka przestawili uczniowie klas trzech gimnazjalnych. Młodzież  pracowała pod kierunkiem księdza Mateusza Wilczyńskiego – który był odtwórcą roli świętego Józefa.

Obydwa przedstawienia zachwyciły uczniów i rodziców.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl