MŁODY MATEMATYK w Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie

Julia Zalewska uczennica klasy VIIa wyróżnia się wieloma talentami. Zagłębia się w tajniki m.in. matematyki i poprzez systematyczną pracę osiąga sukcesy.

Julia została finalistką poprzedniej edycji powiatowego konkursu „Młody Matematyk” i wówczas postawiła sobie wyzwanie, że za rok zostanie laureatką. Jak postanowiła, tak też zrobiła. Nie przeszkodziła jej w tym nawet pandemia, przez którą odwoływane i przesuwane były kolejne etapy konkursu. Julia wytrwale pracowała, rozwiązywała wszystkie matematyczne i logiczne zadania o zwiększonym stopniu trudności.

W roku szkolnym 2020/2021 Julia Zalewska została laureatką powiatowego konkursu „Młody Matematyk”. Uroczyste wręczenie dyplomu i nagrody odbyło się w szkole macierzystej uczennicy. Nagrodę otrzymała z rąk pani dyrektor Jolanty Tyl i pani wicedyrektor Elizy Pydynkowskiej, nauczycielki matematyki.

Warunki epidemiczne nie pozwoliły na wręczenie nagrody (wzorem lat ubiegłych) w siedzibie Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Mławie. Dziękujemy organizatorom konkursu za docenianie młodych talentów matematycznych!

Gratulujemy Julii i życzymy kolejnych sukcesów!

Data dodania: 2020-12-30 08:36:29
Data edycji: 2021-02-23 10:38:37