JULIA – Młoda Matematyczka w naszej szkole

Julia Zalewska uczennica klasy VIIa została wyróżniona w powiatowym konkursie „Młody Matematyk” w r. szk. 2020/2021. W konkursie należało rozwiązać 10 zadań z różnych dziedzin matematyki w ciągu 60 minut. Konkurs nie należy do łatwych i tym bardziej gratulujemy Julii uzyskania 80% punktów możliwych do zdobycia. Julia pracowała pod kierunkiem p. Elizy Pydynkowskiej w grupie uczniów zainteresowanych matematyką, a zajęcia odbywały się zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej. Zaowocowała systematyczna praca zespołowa, ale również indywidualna uczennicy. Julia corocznie bierze udział w kolejnych edycjach konkursu „Młody Matematyk”, a w roku ubiegłym była jego laureatką.

Wręczenie nagród tegorocznym laureatom i wyróżnionym odbyło się w dniu 11 czerwca 2021r. w siedzibie Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Mławie. Dziękujemy organizatorom konkursu za docenianie młodych talentów matematycznych!

Gratulujemy Julii i życzymy kolejnych sukcesów!

Data dodania: 2021-06-16 14:41:25
Data edycji: 2021-06-17 15:23:09