Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Inaguracja roku inna niż zwykle

1 września 2020 roku po kilkumiesięcznej przerwie, spotkaliśmy się wszyscy, aby powitać nowy rok szkolny. Rok, który jest inny i wymaga od nas wszystkich  szczególnego  zachowania  wszystkich zasad bezpieczeństwa w murach naszej szkoły. Już sama uroczystość inauguracji  była inna niż zwykle. Na sali gimnastycznej obecni byli tylko uczniowie klas pierwszych oraz czwartej. Pozostali spotkali się w klasach tylko z wychowawcami. Wszyscy mieli na twarzy maski ochronne.

Uroczystość zaszczycił burmistrz Mławy Sławomir Kowalewski. Oprócz życzeń samych pomyślności w nowym roku szkolnym przedstawił nowego dyrektora naszej szkoły. Od 1 września 2020 r. dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie została Pani Jolanta Tyl.

Radosne powitania, uśmiechy i entuzjazm długo wyczekiwanych spotkań przeplatały się z nutką niepewności i ciekawości, co przyniesie ten nowy rok szkolny. Mamy nadzieję, iż będzie to dobry rok i tego życzymy uczniom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl