Integracja klas drugich po powrocie do szkoły

W dniach od 31.05.2021r.-02.06.2021r. klasy  2 a , 2 b , 2 c , wzięły udział w dniach integracji. Był to czas, w którym wspólnie mogliśmy nacieszyć się sobą, porozmawiać, pobawić a co najważniejsze odbudować nasze relacje po tak długiej przerwie.  Zorganizowany został dzień teatru, gdzie uczniowie brali udział w przedstawieniu pt. ,,Alicja - online, czyli spotkanie interaktywne z bajką". Tego dnia panowała tematyka teatralna, odgrywaliśmy scenki, wykonywaliśmy prace plastyczne związane z tematyką teatru.

W Dzień Dziecka, oprócz zawodów sportowych, klasy 2 a , 2 b  w ramach wspólnej integracji zorganizowały piknik na świeżym powietrzu, zabawy ruchowe przy muzyce. Wiele radości sprawiła im wspólna konkurencja polegająca na  malowaniu kredą  przed szkołą pt. ,, Z czym kojarzy się Dzień Dziecka"- rywalizacja klasowa. Nie zabrakło też klasowego kina oraz wspólnego posiłku przy pizzy i frytkach. W środę dnia 02.06.2021r.  wyszliśmy do kina ,,Kosmos" na wzruszającą bajkę ,,Co w duszy gra?" Następnie udaliśmy się do parku na lody oraz plac zabaw.

Te dni dzieci z pewnością zapamiętają na długo.

Data dodania: 2021-06-08 11:30:33
Data edycji: 2021-06-08 11:45:46