Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Jestem przyjacielem Ziemi!

Pod takim hasłem przebiegał konkurs plastyczny zorganizowany dla uczniów klasy 1C Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie przez wychowawczynię Edytę Kowalkowską. Uczniowie, wiedząc, jak ważne znaczenie ma dla naszego życia Ziemia, przygotowali plakaty podkreślające piękno naszej przyrody lub zachęcające do oszczędzania. Niektórzy pokazali, jak można wykonać ekologiczne instrumenty. Cieszy fakt, że tak małe dzieci rozumieją dzisiejsze problemy globalne. Prace uczniów są nie tylko ciekawe, ale również kreatywne, Gratuluję dzieciom pomysłowości a rodzicom – wsparcia i pomocy w realizacji projektu

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl