Ogłoszenie dla rodziców

Szanowni Państwo,

Z uwagi na obecną sytuację związaną ze skutkami pandemii, długotrwałym nauczaniem zdalnym i koniecznością wsparcia dobrostanu psychicznego dzieci w powrocie do nauki stacjonarnej w naszej szkole realizowane są różnorodne działania ukierunkowane na proces wsparcia i reintegracji.

Informuję, że w ramach działań adresowanych do Rodziców Instytut Kształcenia EKO TUR w czwartek 27 maja w godz. 18.15- 19.00 zorganizuje w formie online warsztaty dla Rodziców z zakresu identyfikacji ucznia w sytuacji kryzysowej oraz diagnozy zapotrzebowania na treści wychowawcze i profilaktyczne.

Mam nadzieję, że udział w warsztacie będzie dla Państwa wartościowym źródłem informacji dotyczących ewentualnego rozpoznawania i reagowania na problemy pojawiające się w funkcjonowaniu Naszych dzieci. Link do udziału w warsztacie otrzymacie Państwo wcześniej w odrębnej wiadomości przez dziennik elektroniczny Librus. Celem tych działań jest wsparcie środowiska szkolnego w przeżywaniu trudności po doświadczeniach związanych z sytuacją pandemiczną w powrocie do długo wyczekiwanej normalizacji procesu nauczania.

Jolanta Tyl

Dyrektor SP nr 2 w Mławie