Witamy

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019

PONIEDZIAŁEK

Lp

Nazwa zajęć

Prowadzący

Godz.

od - do

Nr sali

 1.     

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnej dla kl. 1b SP
„Radzę sobie coraz lepiej!”

Agnieszka Śmiegel

11.45-12.30

5

 2.     

zajęcia przygotowujące do egzaminu
z matematyki „Teraz egzamin.” (GIM)

Małgorzata Stańczak

8.00 – 8.45

204

 3.     

zajęcia dydaktyczne dla kl. 0 SP „Zawodowy zawrót głowy.”

Kinga Lech

11.45-12.30

1

 4.     

zajęcia dydaktyczne dla kl. 0 SP „Zawodowy zawrót głowy.”

Katarzyna Duszeńko

12.45-13.30

3

 5.     

zajęcia plastyczne dl kl. 0a SP
„Plastyka na wesoło.”

Magdalena Suska

12.45-13.30

1

 6.     

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (nauczyciel wspomagający w klasie 1a SP)

Beata Wójciak

11.45-12.30

4

 7.     

zajęcia przygotowujące do egzaminu do egzaminu z języka angielskiego

Mirosława Daszkiewicz-Kramkowska

14.35-15.20

112

WTOREK

Lp

Nazwa zajęć

Prowadzący

Godz.

od - do

Nr sali

 1.       

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z języka polskiego dla klasy 5a-b SP
„Polski nie jest taki trudny – sprawdź to!”

Natasza Dmuchowska

8.00 – 8.45

111

 2.       

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnej dla kl. 2a SP
„Potrafię coraz więcej.”

Joanna Polakowska

11.45-12.30

106

 3.       

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z języka polskiego dla klasy 4a-b SP
„Język polski – to zabawa!”

Katarzyna Józefska

12.45-13.30

101

 4.       

zajęcia przygotowujące do egzaminu
z fizyki (GIM)

Krystyna Polak

14.30-15.20

w miarę potrzeb

210

 5.

zajęcia sportowe z lekkoatletyki (SP)

Adam Szymański

16.30-18.00

hala sportowa

 6.       

zajęcia przygotowujące do egzaminu
z języka angielskiego
„Przygotowanie do egzaminu.” (GIM)

Aneta Koszałkowska

14.35-15.20

202

 7.       

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (N wspomagający w klasie 3e GIM)

Edyta Kowalkowska

10.45 – 11.30

203

 8.

koło matematyczne "i Ty możesz zostać Pitagorasem" (SP)

Eliza Pydynkowska

12.45-13.30

112

9.

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (N wspomagający w kl. 3f GIM)

Mariola Męczyńska

14.35 - 15.20

hala sportowa

 10.       

Szkolna Szkółka Tenisowa (GIM)

Jarosław Genne

18.00-19.30

hala sportowa

ŚRODA

Lp

Nazwa zajęć

Prowadzący

Godz.

od - do

Nr sali

 1.     

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z matematyki dla klasy 5a-b SP
„Rachunki bez tajemnic”

Anna Paszko

8.00-8.45

111

 2.     

zajęcia pozalekcyjne wiedzy – koło przedmiotowe z edukacji wczesnoszkolnej dla kl. 2a SP
„W małej głowie – duża wiedza.”

Joanna Polakowska

8.00-8.45

106

 3.     

Koło Przyjaciół Biblioteki (SP)

Katarzyna Chmielewska – Jeziorska

8.00-8.45

czytelnia

 4.     

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klasy 5a SP "Umiesz liczyć, licz na siebie"

Eliza Pydynkowska

8.00-8.45

112

 5.     

koło artystyczne (SP)

Agnieszka Śmiegel

11.45-12.30

5

 6.     

koło teatralne (GIM/SP)

Katarzyna Józefska

13.40-14.25

101

 7.

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (N wspomagający w kl. 3f GIM)

Mariola Męczyńska

8.55-9.40

hala sportowa

 8.

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (N wspomagający w kl. 1a SP)

Lidia Gromadzka 11.45-12.30 5

 9.     

koło teatralne – artterapia (SP)

Natasza Dmuchowska

13.40-14.25

111

 10.     

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (N wspomagający w kl. 3e GIM) Edyta Kowalkowska

12.45-13.30

203

 11.     

zajęcia sportowo – wychowawcze
„Czas na sport.” (GIM)

Adam Sztolsztejner

15.30-16.15

hala sportowa

12.

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (N wspomagający w kl. 3e GIM)

Małgorzata Miecznikowska

13.40-14.25

203

CZWARTEK

Lp

Nazwa zajęć

Prowadzący

Godz.

od - do

Nr sali

 1.     

zajęcia opiekuńczo – wychowawcze
w kl. 0b SP

Wioletta Machnij

12.30-13.30

2

 2.     

koło zainteresowań z EDB
„Umiem. Chcę. Pomagam.” (GIM)

Elżbieta Kaszubska

14.30-15.30

201

3.

zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki "Umiesz liczyć, licz na siebie" (GIM)

Eliza Pydynkowska

8.00-8.45

202

4.

zajęcia sportowe (SP/GIM)

Katarzyna Próchniak

12.45-13.30

w miarę potrzeb

hala sportowa

5.

trening uważności dla dzieci (SP)

Marzena Gorlewska

12.45-13.30

gabinet psychologa

6.

konsultacje psychologiczne (SP/GIM)

Marzena Gorlewska

14.35-15.20

gabinet psychologa

7.

zajęcia lekkoatletyczne (SP)

Adam Szymański

16.30-18.00

hala sportowa

 8.     

konsultacje z chemii i biologii (GIM)

Bożena Piotrkowska

14.25-15.30

209

PIĄTEK

Lp

Nazwa zajęć

Prowadzący

Godz.

od - do

Nr sali

 1.     

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
w edukacji wczesnoszkolnej dla kl. 1a SP
„Chcę wiedzieć więcej.”

Lidia Gromadzka

11.45-12.30

104

 2.     

zajęcia przygotowujące do egzaminu
z języka polskiego (GIM)

Edyta Kowalkowska

8.00 – 8.45

203

 3.     

zajęcia taneczno – sportowe
„W zdrowym ciele – zdrowy duch.” (SP)

Joanna Polakowska

11.30-12.30

hala sportowa

 4.     

gry i zabawy sportowe (SP)

Adam Szymański

12.45-13.30 i

15.30-16.30

hala sportowa

5

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (N wspomagający w kl. 3f GIM)

 
Adam Sztolsztejner
 8.00-8.45 hala sportowa

6.

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (N wspomagający w kl. 3f GIM)

Martyna Burakowska
8.55-9.40 206

7.

zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych (N wspomagający w kl. 3f GIM)

 
Małgorzata Miecznikowska
 12.45-13.30 206

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl