Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Konkurs plastyczny „Mój pupil”

W listopadzie 2018 r. uczniowie grup świetlicowych mieli możliwość udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Mój pupil”. Celem konkursu było kształtowanie humanitarnej postawy dzieci wobec  zwierząt, rozwijanie zainteresowań artystycznych i inwencji twórczej, zachęcanie do wyrażania uczuć poprzez tworzenie pracy plastycznej. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo ciekawych i kolorowych prac, wykonanych różnymi technikami. Dzieci rysowały swoje zwierzątka kredkami, malowały farbami, wyklejały plasteliną, bibułą, wełną, ryżem i kaszą. Wszystkie prace były wykonane pomysłowo i starannie, dlatego wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Nagroda główna

Zuzanna Gniada  kl. I b

Ewa Jackowska  kl. II a

Zofia Zakrzewska  kl. I b

Jakub Jabłonowski  kl. I b

Wyróżnienia

Pola Dmuchowska  kl. I a

Zuzanna Chocholska  kl. I b

Paulina Wtulich  kl. I a

Igor Owsianka  kl. I b

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych zabawach. Konkurs przeprowadziły Agnieszka Smiegel i Karolina Dwulit

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl